Aukštos kokybės „EuroSpintos“ drabužinės tinka tiek Jūsų namams, tiek biurui. Išskirtinio dizaino bei nedidelės kainos slankiojančios sistemos padės išnaudoti erdvę bei praktiškai įgyvendinti stilingų namų idėją. Egzistuoja mitas, kad drabužinės dažniausiai įrengiamos tik labai dideliuose namuose, kur yra neužimtos vietos. Išties, vis daugiau žmonių nusprendžia, kad jų namuose yra būtinos ir kreipiasi į specialistus, kurie gali sukurti stilingą ir praktišką erdvę.

Skambinkite dėl nemokamo projektavimo: +370 673 20022

arba užpildykite formą ir susisieksime su jumis per 24 valandas

Tinkamai sumontuotos drabužinės praktiškai išnaudoja kiekvieną namų centimetrą ir atskiria patalpą, kurioje dažniausiai laikomi drabužiai. Įmantraus stiliaus iš skirtingų medžiagų sukurtos drabužinės garantuoja, jog kiekvienas norintis atras tokį variantą, koks jam labiausiai patinka!

drabuzine+eurospintos

Drabužinės stumdomomis durimis

Tai – populiariausias pasirinkimas, kadangi stumdomos durys atsidaro labai lengvai, atrodo stilingai ir tuo pačiu padeda išnaudoti erdvę namuose. Kokybiškos durys gaminamos iš:
• Skirtingų gamintojų laminuotų medžio plokščių, kurios skiriasi savo dizainu, tad kiekvienas ieškantis ko nors unikalaus – nesunkiai tai atras.
• Įvairių raštų stiklo ir veidrodžių, kurie esant poreikiui montuojami ant durų.
• Siūlomos dekoratyvinės durų apdailos medžiagos, kurios suteiks išskirtinumo namams.
Unikalios drabužinės taps ne tik puikia erdve, kurioje galima laikyti daiktus, tačiau padės susikurti išskirtinį interjerą namuose. Svarbiausia, kad šio tipo drabužinėms nereikia daug vietos, tad jas galima įrengti ir nedideliuose butuose. Profesionalai įvertina galimybes ir pateikia namų savininkams.

Kokybiškos drabužinės vidus

Lentynos yra gaminamos iš faneruotų ir laminuotų medžio plokščių. Jos tvirtos, kokybiškos ir gražios. Kiekvienas žmogus individualiai gali nuspręsti, kokio pločio lentynos jam reikalingos. Taip pat, koks bus jų išsidėstymas. „EuroSpintos“ suteikia galimybę taip pat įsigyti įvairius priedus, kurie patalpą padaro dar funkcionalesne: krepšiai drabužiams arba avalynei, durų atidarymo arba uždarymo mechanizmus, užraktus, laikiklius ir kt. Dėl visko kreipkitės į profesionalus, kurie suteiks Jums konsultacijas.
Tai – inovatyvus pasirinkimas šiuolaikiniuose namuose. Daugelis žmonių stebisi, kad iki šiol nepasinaudojo šia puikia proga susikurti išskirtinę erdvę smulkiems daiktams laikyti. Juk tai galimybė ne tik išpildyti interjerą, tačiau ir palaikyti tvarką namuose.

eurospintos+drabuzine+didele