Baldų furnitūra ir priedai

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo drabužių spintą, naudokite funkcinius priedus , kurie ne tik sutvarkys interjerą, bet ir palengvins kasdienį naudojimą bei sutaupys laiko. Pažiūrėkite ir išsirinkite sau geriausiai tinkančius priedus.

Rafinuotas dizainas ir ergonomikos aspektai eina koja kojon su paprasta instaliacija ir patikima kokybe. 15-os metų sistemų projektavimo patirtis buvo vertinama daugybės klientų. Mūsų dizaineriai sukūrė įvairius modelių, kurie yra parduodami kelių įmonių, veikiančių įvairiose Europos šalyse.

Moteriška drabužinė

Funkcionalumas ir patogumas - būtent to reikia moters spintos išplanavimui. Kiekviena detalė privalo būti apgalvota, tačiau tuo pat metu viskas turi būti individualiais pritaikyta. Spinta yra ne tik baldas daiktams laikyti, tai yra labai privati ​​zona. Lyg drabužių ir daiktų šventovė. Tegul jos vidus bus jūsų komforto zona, britaikyta būtent Jums - ten viskas turės savo vietą.
Palikite pakankamai vietos ilgiems ir trumpiems pakabinamiems drabužiams, taip pat tiems, kurie dedami ant lentynų
Sukurkite avalynės zoną, kad atskirtumėte ją nuo kasdienių drabužių.
Minkštus megztinius laikykite ažūriniuose krepšiuose su tinkama ventiliacija
Laikykite krepšius atskirose lentynose arba ant pakabų. Vengsite atskirų jų elementų deformacijos.
Subtilius daiktus, pavyzdžiui, papuošalus ir apatinius, laikykite stalčiuose, paminkštintuose su minkšta medžiaga, ir specialiuose organizatoriuose.

Vyriška drabužinė

Grįstas logika ir schemomis - toks turi būti vyrų drabužių spintos interjeras. Visi elementai privalo būti praktiški ir funkcionalūs, nes spinta - baldas, skirtas laikyti daiktams. Ir jis turi atlikti savo funkciją. Pasinaudokite projktavimo paslaugomis - mes tinkamai suplanuosime daiktų išdėstymą ir pritaikysime viską, kad Jums būtų patogu, o kasdienis spintos naudojimas ir tvarkos palaikymas nebūtų problema.