Slenkančios sistemos

Šiuolaikinis namų įrengimas neatsiejamas ne tik nuo stiliaus, tačiau taip pat ir komforto, kuris labai svarbus inovatyviam žmogui. Modernūs namai dažniausiai pasižymi nedidelėmis erdvėmis, kurių įrengimas gali pareikalauti išradingumo. Viena iš galimybių – slankiojančios sistemos, kurios padeda sutaupyti daug erdvės namuose.

Mansardinės, vaikų kambario bei kitos spintos slankiojančiomis durimis – praktiškas bei stilingas pasirinkimas, kuris puikiai tinka tiek mažos erdvės, tiek netradicinių formų kambariuose. „EuroSpintos“ – pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi stilingai ir patogiai.

Spintos su slenkančiom sistemom

• Spintos puikiai tinka nedidelėse patalpose, kur durų darinėjamas užima papildomai vietos. Slankiojančios sistemos neužims erdvės. Priešingai, jos sumontuojamos taip, kad būtų galima išnaudoti kiekvieną centimetrą.
• Slankiojančios sistemos vertinamos dėlto, kad jose gali būti montuojamos netradicines sienas bei stogą turinčiuose namuose: palėpės, mansardos, koridoriai... Pamirškite niūrias sienas. Paverskite jas praktiška spinta.
• Tokios spintų durys labai patogiai valdomos, taigi nesusispausite pirštų, vaikai galės nesunkiai atverti duris ir pasiimti tai, ko jiems reikia.

Slankiojančios sistemos Lietuvoje nebėra inovacija, tačiau gamintojai stengiasi pasiūlyti vis ką nors naujo, kad galėtų paskatinti klientus įvertinti šią galimybę. „EuroSpintos“ teikia ne tik atskirą baldą, tačiau visą interjero keitimo sprendimą. Siekiama, kad patalpa būtų ir stilinga, ir funkcionali.

Slankiojančių sistemų baldai

1. Mūsų prekinis ženklas puikiai žinomas ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų. Klientų atsiliepimai – geriausias įrodymas, kad dirbame nuoširdžiai.
2. Gaminiai kuriami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurias tiekia žinomiausi Europos gamintojai.
3. Gaminame ir montuojame baldus, kurie pasižymi aukščiausia kokybe bei ilgaamžiškumu. Paslaugos suteikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims. Norintys sužinoti daugiau informacijos – kreipkitės individualiai.

Kokybiškos slankiojančios sistemos suteikia galimybę sukurti ypač aukštos klasės ir išskirtinius baldus, kurie prisideda prie stilingų ir gražių namų kūrimo. Slankiojančios sistemos Europoje atsirado jau XIX amžiaus pabaigoje, tad ilgus metus kintančios priemonės ir išlikusi idėja leidžia klientams pasiūlyti inovatyvius interjero kūrimo būdus.

Populiariausi Slenkančios sistemos paieškos pagal kategorija

Top 3 Slenkančios sistemos galerijos

Informacija ir kontaktai