Spintos su stumdomomis durimis

Spintos – būtinas baldas namuose. Jos atlieka ne tik daiktų laikymo funkciją, tačiau taip pat padeda susikurti išskirtinį interjerą. Kokybiškos spintos gaminamos iš aukščiausios klasės medžiagų atsižvelgiant į skirtingo pobūdžio dizainą. Taip prisitaikoma prie individualių klientų poreikių. Gaminame spintas su stumdomomis durimis, drabužines, miegamojo spintas, slenkančias sistemas, prieškambario spintos, vaikų kambario spintas, mansardines spintas, sienines spintas, kampines spintas, virtuvės baldus.

Spintos su stumdomomis durimis

Spintos

Reikia nepamiršti, kad turite galimybę rinktis tarp vienų durų, dvejų durų, trejų durų ar net ketverių durų spintų. Šios spintos puikiai tiks Jūsų namamas bei visiškai atitiks Jūsų poreikius. Paprastai tariant, svarbiausia tinkamai pasirinkti būsimos spintos vietą, o šios srities specialistai padarys viską, kad pasirinkta vieta spintai būtų kiek galima geriau panaudota ir pritaikyta Jūsų išsvajotąjai spintai. Nesijaudinkite, net jei spintos vieta dar nėra nuspręsta - atiduokite šį svarbų sprendimą specialistams ir Jūs tikrai nenusivilsite. Turite atminti, kad spinta turi atitikti ne tik estetinę išvaizdą, bet tuo pačiu ir patogumo, praktiškumo funkciją, todėl reikia įvertinti šiuos du faktorius ir atrinkti geriausiai pritinkančią spintą būtent Jūsų namams, Jūsų interjerui bei bendrai namų stilistikai. Tad skubėkite išsirinkti aukštos kokybės spintas už prieinamą kainą jau dabar!

Miegamojo spintos

Juk viskas, kas yra strategiškai pabaigta ir bendroje erdvėje puikiai dera, tai sukuria pilnavertį vaizdą, kurį kiekvienų namų dizaineriai siekia išgauti įvairiausiais būdais. Jeigu norite atgaivinti namų dizainą – stumdomos durys Jums puikiai tiks, nes jos suteiks neįtikėtiną vaizdą ir stilių pagal galimybes ir poreikius. Mes esame įsitikinę, kad mūsų siūlomos stumdomos durys pravers visais atvejais, ar tai būtų nestandartinis buto ar namo išplanavimas, ar kai nėra galimybės įrengti paprastas varstomas duris ir kitais nevisada džiuginančiais atvejais. Jeigu jau prabilome apie stumdomų durų praktiškumą, galime detaliau aptarti ir patogų bėgelio įrengimą, kuris sudaro galimybę patogiai vaikščioti, plauti grindis ar atlikti kitus namų ruošos darbus.

Stumdomos Spintos

Stumdomas duris, kurias mes esame gaminę, galite pamatyti galerijoje, tačiau tikrai neapsigaukite, kad būtent tik tokie modeliai yra galimi. Mes esame jauna, perspektyvi ir novatoriška komanda, todėl atsižvelgsime į Jūsų norus bei galimybes ir esant poreikiui pagaminsime individualias, konkrečiai Jūsų pageidavimus atitinkančias stumdomas duris. Taip pat nesijaudinkite, jei norite unikalaus projekto, bet idėja taip ir neatkeliavo į Jūsų mintis, šį menką nesklandumą išspręsime pasitelkę profesionalias savo žinias, kurios padės surasti išeitį net ir pačioje kebliausioje vietoje. Tad pats pagrindinis mūsų patarimas - nebijoti klausti, domėtis ir kurti naujus, stilingus, specialiai Jūsų namams pritaikytus stumdomų durų projektus. Mes pasitikime savo Eurospintos.lt meistrais, nes jie naudodami naujausias technologijas, profesionalias žinias ir patirtį sukuria tai, ko kiekvienam reikia. Dėl šių priežasčių galime pasiūlyti aukštos kokybės ir priimtinos kainos derinius kiekvieno kišenei stumdomos spintos. Galite pasijausti ramūs atidavę savo stumdomų durų projektą į mūsų rankas, nes mes padarysime viską, kad mintyse turima idėja virstų realybe.

Spintos stumdomomis durimis

Svarbu nepamiršti, kad turite galimybę rinktis tarp vienų, dvejų, trejų ar net ketverių durų spintų. Šios spintos puikiai tiks Jūsų namamas bei visiškai atitiks Jūsų poreikius. Paprastai tariant, svarbiausia tinkamai pasirinkti būsimos spintos vietą, o šios srities specialistai padarys viską, kad pasirinkta vieta spintai būtų kiek galima geriau panaudota ir pritaikyta Jūsų išsvajotąjai spintai. Nesijaudinkite, net jei spintos vieta dar nėra nuspręsta - paitarę dėl šio sprendimą specialistams Jūs tikrai nenusivilsite. Turite atminti, kad spintai savrbu atitikti ne tik estetinius reikalavimus, bet tuo pačiu ir būti patogumiai, praktiškai, funkcionaliai, todėl reikia įvertinti šiuos faktorius ir atrinkti geriausiai tinkančią spintą būtent Jums bei bendrai namų stilistikai. Tad išsirinkite aukštos kokybės spintas už prieinamą kainą jau dabar!

Sieninės spintos

EuroSpintos.lt siūlo Jums išskirtines, pačias populiariausias ir dažniausiais sutinkamas namuose sienines spintas, kurios išsiskiria kokybiškomis ir ilgaamžiškomis medžiagomis, naudojamomis itin tyliomis bei stabiliomis aliuminėmis sistemomis, kurios suteikia galimybę lengvai stumdyti spintos duris. Mūsų gaminamos aukštos kokybės spintos yra individualios ir pritaikytos pagal kiekvieno užsakovo norus. Sieninės spintos dizainas bei vidaus išplanavimas yra pritaikomi prie bet kokio būsto, atsižvelgiant į praktiškiausius sieninės spintos panaudojimo būdus, derinant su esamu ar naujai kuriamu namų interjeru. Turėkite omenyje, kad šias sienines spintas galite panaudoti ne vien drabužių laikymui, bet ir kitiems daiktams susidėti – tai patogi galimybė suprojektuoti vietas lyginimo lentai, pačiam lygintuvui, dulkių siurbliui, batams, vaikų žaislams, kito sezono daiktams ar rakandams, namuose nerandantiems vietos. Taip pat Jūsų patogumui galime sumontuoti įvairius stalčius, krepšelius, lentynas ar padaryti vietos skalbimo mašinai, televizoriui, kompiuteriui, kino sistemai ar kitems Jūsų poreikiams. Mūsų komandai svarbu išsiaiškinti Jūsų poreikius ir rasti tinkamiausią sprendimą.

Spintos Jūsų Namų Jaukumui

Spintos turi tarnauti ne vienerius metus, todėl mes orientuojamės į aukštos kokybės spintų gamybą

Kampinės spintos

Gaminame išskirtines nestandartines kampines spintas pagal Jūsų pageidavimus. Tai puiki galimybė įsirengti spintą ten, kur kartais gali pasirodyti, kad nėra galimybės. Paprastai tariant, galima teigti, kad kampinės spintos niekuom nenusileidžia įprastoms standartinėms spintoms ir gali būtų naudojamos taip pat puikiai kaip visi kiti spintų tipai. Kampinės spintos pagal gaminamos idividualius matmenis, pasirinktos spalvinės gamos ir iš labiausiai interjerui pritinkančių medžiagų. Būtent taip mes galime užtikrinti, kad kampinės sienos bus puikiai įmontuotos ir atitiks Jūsų reikalavimus.

Įmontuojamos spintos

Eurospintos.lt komandos patirtis leidžia profesionaliai ištirti erdvę, technines, finansines galimybes ir parinkti geriausiai tinkantį modelį Jūsų namams ar biurui, todėl galite būti ramūs ir žinoti, kad pakliuvote į geras rankas ir kad nebereikia jaudintis dėl tinkamo sprendimo priėmimo. Mūsų komanda yra pasiryžusi Jums padėti bet kurioje situacijoje. Eurospintos.lt mielai pakonsultuos ir atsakys į Jums rūpimus klausimus, o tik vėliau, su Jūsų prašymu, pateiks pasiūlymus geriausiomis kainomis įmontuojamos spintos.

Stumdomos Spintos

Mes atrinkome geriausias medžiagas stumdomosioms spintoms gaminti, todėl galime teigti, kad tiekiame įspūdingas stumdomas spintas už prieinamą kainą. Tik pas mus išskirtinis ir nepakartojamas įvairių profilių, spalvų dizaino pasirinkimas. Pasirinkite Jums tinkamiausias stumdomos spintos modelių, medžiagų, furintūrų, rėmelių, dizaino sprendimus ir mes padarysime viską, kad Jūsų norai būtų įgyvendinti. Mūsų siūlomos stumdomos spintos gali būti pritaikytos bet kurioje vietoje, bet kuriame namų kampelyje, svarbu tik tinkamai pasirinkti modelį, kad norima spinta būti tiek funkcionaliai, tiek išoriškai išvaizdi ir papuoštų esamą namų interjerą.

Stumdomos durys

Ne vien platus modelių pasirinkimas, bet ir prieinamos kainos leidžia kiekvienam pirkėjui atrasti konkrečiai jam tinkančią spintą, atitinkančią poreikius ir galimybes. Mes skiriame daug dėmesio durų, durelių, pertvarų paviršių ir komplektuojančių plokščių kokybei, todėl galite neabejoti, kad mūsų gaminamos stumdomos durys yra itin kokybiškos bei praktiškos. Taip pat mes slankiąją sistemą pritaikysime pagal Jūsų poreikius, todėl girgžadančias, nepatrauklias ir nepraktiškas stumdomas duris jau galite palikti užmarštyje.