Spintų gamyba | Nestandartinių baldų gamyba

Spintos – būtinas baldas namuose, kuris atlieka ne tik daiktų laikymo funkciją, tačiau taip pat padeda susikurti išskirtinį interjerą namuose. Kokybiškos spintos gaminamos iš aukščiausios klasės medžiagų atsižvelgiant į skirtingo pobūdžio dizainą. Taip prisitaikoma prie individualių klientų poreikių. Gaminame spintos su stumdomomis durimis, drabužinės, miegamojo spintos, slenkančios sistemos, prieškambario spintos, vaikų kambario spintos, mansardinės spintos, sieninės spintos, kampinės spintos, virtuvės baldai.

Skambinkite dėl nemokamo projektavimo: +370 66787878

arba užpildykite formą ir susisieksime su jumis per 24 valandas

Sėkmės žingsniai link naujos spintos!

EUROSPINTOS profesionalai darbus atlieka ir greitai, ir kokybiškai. Komandą vienija geriausi savo srities specialistai, kurie puikiai išmano kiekvieną atliekamo darbo žingsnelį ir nuolatos tikrina, ar viskas įgyvendinama kompetentingai.

Projektuotojo iškvietimas


Jeigu Jums reikia naujos spintos, tačiau pats tiksliai nežinote kokios pageidaujate, tokiu atveju pasikonsultuoti su profesionalais – būtina. EUROSPINTOS atstovai atvyks iki klientui tinkamos vietos. Nuoširdus bendravimas padės įvertinti kliento poreikius ir sudaryti planą link jų įgyvendinimo.

Projektavimas jūsų namuose


EUROSPINTOS profesionalai atvyks iki Jūsų gyvenamosios vietos ar biuro ir išklausys Jūsų pageidavimus. Nepamirškite, kad esate pats svarbiausias, todėl galite drąsiai sakyti, kokios išvaizdos bei funkcionalumo spintos pageidaujate. Įvertinkite, kiek vietos ir kokių batų dėžių gali reikėti spintoje, kiek ir kokių lentynų bei stalčių, ar tinka spinta stumdomomis durimis. Profesionalai pateiks kelias pasirinkimo galimybes, kad Jums būtų paprasčiau nuspręsti..

Sutarties pasirašymas ir detalių aptarimas


Sekančio žingsnio metu profesionalai kartu su klientu galiausiai aptars smulkmenas, kurios dar gali būti aktualios. Išsiaiškinus visas detales galiausiai bus pasirašoma sutartis, kurios metu abi šalys įsipareigoja prisiimti atsakomybę.

Gamyba


Tai pats atsakingiausias procesas, kurio metu EUROSPINTOS specialistai kaip įmanydami stengiasi patenkinti klientų norus. Visi darbai atliekami naudojant kokybiškas medžiagas, kurios užtikrina, kad baldas bus ilgaamžis. Taip pat spintai pagaminti naudojami technikos prietaisai, kurie garantuoja greitą darbą.

Montavimo darbai


Priešpaskutinio žingsnio metu EUROSPINTOS profesionalai greitai ir tyliai surinks spintą. Darbai atliekami nepaliekant šiukšlių ar nesukeliant diskomforto namų gyventojams.

Atsisveikinimas

Štai ir viskas. Galite džiaugtis nauja kokybiška spinta, kuri padės susikurti gražų interjerą namuose ir tuo pačiu tvarkingai laikyti daiktus.

EUROSPINTOS – profesionalumo link!

Nemokamas baldų projektavimas

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Telefonas (būtina)

Adresas (būtina)

Tinkantis laikas:

Jūsų žinutė