Mansardinės spintos su slankiojančia durų sistema kartais pavadinamos laisvės spintomis, kadangi įmontuotos interjere jos sukuria lengvumo, paprastumo įspūdį. Mansardinės spintų sistemos – inovatyvus pasirinkimas padėsiantis susikurti ne tik išskirtinio dizaino, tačiau ir praktiškus namus. Jos puikiai tinka tiek kambariuose, tiek koridoriuose bei palėpėse. Išnaudokite kiekvieną namų erdvę!

Skambinkite dėl nemokamo projektavimo: +370 66787878

arba užpildykite formą ir susisieksime su jumis per 24 valandas

Kodėl mansardinės spintos – puikus pasirinkimas?

1. Mansardinės spintos, pirmiausia, giriamos todėl, kad jos suteikia galimybę praktiškai išnaudoti namų erdvę. Taigi, jeigu turite palėpę, kurioje lubos yra netradiciškai žemos arba iškreiptos – ši spinta nesunkiai bus įkomponuojama. 2. Slankiojančios durų sistemos padeda sutaupyti daug vietos. Lengvas mechanizmas nesunkiai darinėjasi, tad ir maži vaikai lengvai atidarys. 3. Esant poreikiui spintos gali turėti užraktą, kuris apsaugo nuo pašalinių žmonių bandymo patekti į vidų. 4. Spintos labai erdvios, taigi jose galima laikyti didelį kiekį daiktų. 5. Tai – elegantiškas pasirinkimas. Net ir netradicinės formos kambarį galima papuošti išskirtinio dizaino spintomis. 6. Ant spintos durų gali būti montuojami veidrodžiai. Smulkmenos – pagal Jūsų pasirinkimą. 7. Spintos gaminamos iš kokybiškų medžiagų, taigi tai garantuoja ilgaamžiškumą ir sėkmingą sistemos slankiojimą. 8. Tokio tipo spintos labai greitai montuojamos ir esant poreikiui nesunkiai transformuojamos bei perkeliamos iš vienos vietos į kitą. Daugelis klientų kartą pasinaudoję mansardinių spintų privalumais – visus namuose esančius šio tipo baldus pakeičia naujais. Tai stilingas, praktiškas ir pigus būdas pakoreguoti savo namų erdvę. Svarbiausia, kad šio tipo spinta puikiai tinka šiuo metu gaminamuose netradiciniuose namuose.

mansardines+spintos_14
mansardines+spintos_44

„EuroSpintos“ mansardinės sistemos – pasirinkimas mėgstantiems tobulumą!

• Visi slankiojimo mechanizmai pagaminti iš kokybiško metalo, taigi baldas Jums tarnaus labai ilgą laiko tarpą. • Novatoriška forma padės išnaudoti kiekvieną namų erdvę. Atsižvelgiama į individualius pageidavimus. • Spinta subtili ir puikiai dera prie skirtingo interjero. • Visi mechanizmai montuojami spintos viduje, taigi išoriškai nėra matomi. Mansardinės spintos – tiems, kurie trokšta tobulumo! Kad namai būtų gražūs, stilingi ir praktiški – pasirinkimas akivaizdus. Svarbiausia – glaudus kontaktas su tiekėju, kuris pasiūlys Jums spintas pilnavertiškai atitinkančias poreikius.