Virtuvė baldai – tai ta vieta, kurioje per dieną mes apsilankome ne vieną ir ne du kartus, todėl labai svarbu, kad virtuvė sukurtų pakylią nuotaiką ir skatintų šeimą susiburti, aptarti tos dienos džiaugsmus ir sunkumus bei tiesiog atsipalaiduotų ramiai praleisti vakarą prie namuose ruoštos vakarienės. Dėl šių priežasčių mes skatiname pamilti savo virtuvę ir ją įrengti taip, kad Jums ten būtų gera, todėl labai svarbu atsirinkti konkrečiai Jūsų lūkesčius tenkinančius virtuvės baldus, kurie ne tik vaizdžiai derės prie Jūsų virtuvės dizaino, bet tuo pačiu ir bus itin funkcionalūs bei patogūs kasdieninėje namų ruošoje.

Skambinkite dėl nemokamo projektavimo: +370 673 20022

arba užpildykite formą ir susisieksime su jumis per 24 valandas

virtuves-baldai-apelsinai

Virtuvės baldų gamyba

Taip pat reikia nuspręsti, kokia bus Jūsų virtuvės baldų koncepcija ir kokią mintį jie turi perteikti, tai yra svarbu dėl to, kad mes galėtume tinkamai parinkti tokius virtuvės baldus, kurie būtų individualiai pritaikyti Jums. Dar svarbu atminti, kad norint sukurti šiltą ir malonią atmosferą visada galima varijuoti spalvomis, kurios yra ir mūsų siūlomose virtuvės baldų komplektuose, todėl visada galite nuspręsti iš anksto, ar tokia spalvų gama atitiks Jūsų įsivaizdavimą. Nesijaudinkite, jeigu ir neturite galutinės idėjos dėl virtuvės baldų, spalviškumo, išdėstymo, integravimo ir kitų dalykų, mes šiuo klausimu galime padėti ir suteikti Jums išsamią konsultaciją, kurios metu aptarsime visus Jums rūpimus klausimus, todėl visas problemas spręsti kartu bus žymiai paprasčiau.

Nestandartinių virtuvės baldų gamyba

Svarbu paminėti, kad virtuvės baldai šiuolaikinėje visuomenėje yra skirti ne tik funkcijai atlikti, bet ir estetinei išraiškai palaikyti, tai žinodami mes Jums siūlome naujausius šiuolaikinėje erdvėje vyraujančius virtuvės baldų modelius, tad tikime, kad būtent mūsų siūlomi virtuvės baldai atitiks Jūsų norus. Be spalviškumo, šiuolaikiškumo, modelių funkcionalumo reikia aptarti ir tai, kad būtent mūsų siūlomi virtuvės baldai turi puikų kokybės ir kainos rodiklį, todėl tikrai neapsigausite pasirinkę mūsų siūlomą produkciją. Tai gali paliudyti mūsų gausus ratas klientų, kurie jau yra įsitikinę, kad mes darome viską, kad kiekvienas individualus projektas būtų atliktas be skrupulų, įgyvendinant visus iš anksto aptartus funkcionalumus bei norus.

modernus-virtuves-baldai

Suprojektuoti ir pagaminti virtuvės baldai

2017 liepos 2
Virtuvės komplektas su dažyta MDF plokštė ir BLUM furnitūra

Virtuvės komplektas su dažyta MDF plokštė ir BLUM furnitūra

2017 birželio 28
Mažos virtuvės baldų komplektas

Mažos virtuvės baldų komplektas

2017 balandžio 4
Virtuvės baldai iš dažyto MDF ir BLUM furnitūra

Virtuvės baldai iš dažyto MDF ir BLUM furnitūra

2017 kovo 23
Modernūs virtuvės baldai su BLUM furnitūra

Modernūs virtuvės baldai su BLUM furnitūra

2017 kovo 20
Virtuvės baldai su BLUM furnitura

Virtuvės baldai su BLUM furnitura

2017 vasario 7
Virtuvės baldai su blizgia plokšte

Virtuvės baldai su blizgia plokšte

2016 lapkričio 20
15127453_10206058946552850_190847321_o

Virtuvės baldai su GRASS furnitūra